A A A

10.06. 2022

Krzyż Zasługi Związku Oficerów Rezerwy RP „Serve Patrie” („Służyć Ojczyźnie”) dla Zespołu Szkół Ekonomiczno- Gastronomicznych 

15.06. 2022

ZSEG NAJLEPSZE W MAŁOPOLSCE

Łucja Plebanek oraz Kamil Cygan z klasy II TD zostali ZWYCIĘZCAMI konkurencji – „Wariacje z gęsiny zatorskiej w zimowej odsłonie”

27-28.05. 2022

PRYMUSI TARNOWA - Patrycja Cich, Justyna Kozioł

27-28.05. 2022

PATRYCJA CICH NAJLEPSZA W POLSCE

12.04. 2022
Krzysztof Rachwał i Filip Dudek - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Menedżerskim

29.03. 2022
NAJLEPSI UCZNIOWIE ZSEG

Stypendium Prezesa Rady Ministrów - otrzymali:
- Sebastian Cichowski i Kamila Banek- uczniowie Technikum nr 3

24.03. 2022
Łucja Plebanek, Kamil Cygan - I miejsce w Konkursie "Mam zawód, mam fantazję"

16.03. 2022

IV MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE Katarzyna Kozioł kl. IV TE - konkurs "Poznaj swoje prawa pracy"

10.12. 2021
Kacper Kozłowski - IX miejsce w województwie okręgowym w etapie Olimpiady Statystycznej

Listopad 2021
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół Gastronomicznych

Łucja Plebanek i Karol Wajda

Listopad 2021
Wyróżnienie w XIV Powiatowym Konkursie Mitologicznym
Zuzanna Lis oraz Ewelina Bogdan

10-12.09.2021
NAJLEPSZA DRUŻYNA W POLSCE Z ZSEG!
I miejsce w ogólnopolskim XI rajdzie edukacyjnym Szlakami Żołnierzy 1 Pułku Strzelców Podhalańskich AK w Beskidzie Sadeckim

7.09.2021
KATARZYNA KOZIOŁ NAJLEPSZĄ W POLSCE SPECJALISTKĄ DS. PODATKÓW!
I miejsce w XI Finale Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach

Czerwiec 2021
ZSEG POWTÓRNIE WYRÓŻNIONE CERTYFIKATEM SZKOŁA – AMBASADOR PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
ZSEG wyróżnione certyfikatem Szkoła-Ambasador Parlamentu Europejskiego

23.06.2021
PRYMUS TARNOWA 2021 – NAJLEPSI UCZNIOWIE ZSEG
Tytuł PRYMUSA TARNOWA 2021 dla najlepszych uczniów ZSEG - otrzymali:
- Sebastian Cichowski - uczeń Technikum nr 3
- Justyna Kozioł - uczennica Branżowej Szkoły I stopnia nr 3

31.05.2021
FINAŁ ROZGRYWEK "SZKOŁA BIZNESU SPOŁECZNEGO"
II miejsce w międzyszkolnym finale akcji edukacyjnej dotyczącej przedsiębiorczości społecznej pn. „Szkoła Biznesu Społecznego” zajęli Mateusz Kłusek i Mateusz Myszor z klasy III TE

26.04.2021
TARNOWSKI JUNIOR BIZNESU - FINAŁ
Wyróżnienie w finale VII edycji konkursu „Tarnowski Junior Biznesu” - Weronika Galus z klasy III TE

15.04.2021
INWESTORZY GIEŁDOWI Z ZSEG W FINALE!
II i III miejsce w finale Tarnowskiego Międzyszkolnego Konkursu Menedżerskiego
II miejsce: Kinga Maj i Piotr Bieleński z kl. IV TE, III miejsce: Maja Jaszczur i Kacper Kozłowski z kl. II DRG

19.03.2021
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA ZUS
V miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiej Olimpiady ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Trzyosobowy zespół uczennic: Banaś Kamila, Kozioł Katarzyna z klasy III TE i Smagacz Martyna z kl. I MR

25.02.2021
SUKCES W ETAPIE REGIONALNYM KONKURSU „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”
I miejsce w konkursie regionalnym „Poznaj swoje prawa w pracy” - Sebastian Cichowski uczeń klasy 3TE

17.02.2021
STYPENDIUM PREZESA RADY MINISTRÓW
Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali Katarzyna Kozioł z kl. III TE oraz Samuel Bień z kl. II ER

21.01.2021
KOLEJNY RAZ JESTEŚMY "SREBRNĄ" SZKOŁĄ
„Srebrna Szkoła 2021”

21.12.2020
I OGÓLNOPOLSKI KONKURS - ARTYSTYCZNE DEKOROWANIE PIERNIKÓW
V miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie na Artystyczne Dekorowanie Pierników dla uczniów szkół gastronomicznych dekor-PIERNIK-art., którego organizatorem był Zespół Szkół Ekonomiczno- Usługowych im. F. Chopina w Żychlinie zajęła Adrianna Adwent z klasy 3BC

10.12.2020
„W HOŁDZIE POLSKIEMU PAPIEŻOWI”
Konkurs zorganizowany przez Małopolskie Centrum Doskonalenia Zawodowego pod patronatem BP Andrzeja Jeża pt. „W HOŁDZIE POLSKIEMU PAPIEŻOWI”. W quizie tematycznym: „Śladami Jana Pawła II” dużą wiedzą wykazały się:
Natalia Cich kl. IITD – 4 miejsce
Julia Jeleń kl. II TD – 5 miejsce
Martyna Płaczek kl. II TD – 6 miejsce
Honorata Drużba kl. II TM – 7 miejsce.

27.11.2020
KONKURS WIEDZY O BŁOGOSŁAWIONEJ KAROLINIE KÓZKÓWNIE
III miejsce dla Małgorzaty Wójcik uczennicy kl. II TD w konkursie wiedzy o Błogosławionej Karolinie Kózkównie zorganizowanym przez Rzemieślniczą Branżową Szkołę I Stopnia w Pilźnie

7.12.2020
GRATULACJE DLA LAUREATKI
II miejsce w XIII Powiatowym Konkursie Mitologicznym - Zuzanna Lis klasa II ER

7.12.2020
MISTRZOSTWA POLSKI W CHEERLEADINGU
I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kategorii Freestyle Pom Senior Duety oraz nominację na Mistrzostwa Świata Cheerleaders w Orlando na Florydzie 2021 jak i na Mistrzostwa Europy Cheerleaders 2021 we Włoszech zdobyła uczennica naszej szkoły Roksana Taraszka z klasy IVDH w parze z Dominiką Kudrańską. Tytuł Mistrza Polski został obroniony z 2019 roku.

3.12.2020
III MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE
III miejsce w finale konkursu "Menager Roku" zdobyli Kinga Maj, Katarzyna Zając i Piotr Bieleński z klasy 4TE

25.11.2021
KONKURS "NOWOCZESNY PATRIOTA OBYWATELEM MEDIÓW"
IV miejsce - Sebastian Cichowski, klasa 3TE,
VII miejsce - Oliwia Jankosz, klasa 2TEG
VIII miejsce - Gabriela Kozioł, klasa 2TEG
IX miejsce Dawid Psioda, klasa 2DRG

20.11.2020
KONKURS „MAŁOPOLSKA ŚWIĘTEMU JANOWI PAWŁOWI II – ZDALNIE I CYFROWO”
Nagrody i wyróżnienia:
I miejsce Sylwia Włudyka , klasa III TE
I miejsce Kamila Banaś, klasa III TE
wyróżnienie Aneta Kozioł, klasa 2 BKG
wyróżnienie Magdalena Chwistek, klasa 2 BKG

19.06.2020
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA ZUS
III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” zespół uczniów z klasy II TE - Banaś Kamila, Cichowski Sebastian i Kozioł Katarzyna

20.05.2020
MISTRZYNIE PIÓRA
Wyróżnienie w międzynarodowym konkursie artystyczno-literackim “Dzieła noblistów – dodaj barw, ubierz w słowa” w kategorii praca literacka dwie uczennice z naszej szkoły, Emilia Brniak z klasy I TD oraz Oliwia Szczerba z klasy 2TD zdobyły wyróżnienie

14.02.2020
TARNOWSKI PRZEGLĄD PIOSENEK O MIŁOŚCI
Wyróżnienie w Tarnowskim Przeglądzie Piosenek o Miłości - Klaudia Jackowska i Wojciech Bąba

15.02.2020
MAMY SUKCESY - CZEKAMY NA KOLEJNE!
I i II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim "Wierni Bogu i Ojczyźnie" dla Magdaleny Zych z kl. I TM oraz Joanny Michoń z klasy IV TM

22 stycznia 2020
TURNIEJ NA NAJLEPSZEGO UCZNIA W ZAWODZIE CUKIERNIK I KUCHARZ
I miejsce – Konrad Zymuła z kl. I BK w kategorii kucharz
II miejsce - Dagmara Kita z kl. III BC w kategorii cukiernik
wyróżnienie Magdalena Tabiś z kl. III BC

24.01.2020
SUKCES W KONKURSIE DISCOVER EU
Zwycięstwo w Konkursie Discover EU, zorganizowany przez Komisję Europejską - Kinga Maj, Piotr Bieleński Katarzyna Zając, Lucyna Stachura i Oliwia Jędrusiak

24.01.2020
I ETAP KONKURSU „EUROSCOLA”
I miejsce w Ogólnopolskim konkursie wiedzy o Unii Europejskiej „Euroscola” dla drużyny ZSEG

23.12.2019
UDANY DZIENNIKARSKI DEBIUT
I miejsce w Małopolskim Konkursie Literackim organizowanym przez Zamek Królewski na Wawelu - Paulina Noga z klasy II TF

12.12.2019
„ORŁA WRON-A NIE POKONA”. GRA MIEJSKA W WADOWICACH
II miejsce w grze miejskiej „Orła WRON-a nie pokona” w Wadowicach - Karolina Kobos, Alicja Chojnacka, Arkadiusz Chrostek, Sebastian Cichowski oraz Marcin Musiał

12.12.2019
WYRÓŻNIENIA W KONKURSIE „POLSKA NIEPODLEGŁA”
Joanna Michoń z kl. IV TM
Kamila Banaś z kl. II TE

10.12.2019
MAM ZAWÓD. MAM FANTAZJĘ
I miejsce w konkursie "Mam zawód. Mam fantazję" - Wojciech Bąba z kl. III TT

2.12.2019
PASJA WYGRYWA
II miejsce w XVI edycji Małopolskiego Konkursu “Stół pięknie nakryty – kuchnia europejska na krakowskim stole”
w kategorii cukiernik - Tomasz Wantuch z kl. IV DH

2.12.2019
MUZYCZNE TALENTY
III miejsce w Konkursie Piosenki Patriotyczno-Poetyckiej poświęconym pamięci Jacka Kaczmarskiego zorganizowanym przez Bibliotekę Pedagogiczną w Tarnowie zajął uczeń klasy II TE i członek szkolnego zespołu wokalno-muzycznego Mateusz Kłusek

4-6.10.2019
DRUŻYNA Z ZSEG DRUGA W POLSCE!
II miejsce w ogólnopolskim XIV Rajdzie Szlakami Żołnierzy Wyklętych mjr. Józefa Kurasia „Ognia” dla drużyny z ZSEG: Wiktoria Chrostek, Julia Kantor, Marcin Musiał, Weronika Hajduk i Arkadiusz Chrostek.

15.10.2019
III MIEJSCE W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE „RECYKLINGOWE RADY NA ODPADY”
III miejsce Międzyszkolnym Konkursie „Recyklingowe rady na odpady – sposoby na zmniejszenie ilości odpadów w środowisku” - Kamila Dochnal i Daria Markiewicz z kl. III TD w kategorii szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych

28.09.2019
DRUŻYNA ZSEG WŚRÓD 20 NAJLEPSZYCH W EUROPIE!
XX miejsce w Europie w konkursie #CedefopPhotoAward 2019 - Oliwia Szczerba, Emilia Wiatr, Gabriela Grela i Aleksandra Łuszcz kl. IV TD

19.06.2019
III MIĘDZYNARODOWY KONKURS O KRESACH
I i II miejsce w III Międzynarodowym Konkursie o Kresach - dla Agaty Gąciarz oraz Klaudii Kołodziejczyk

12.06.2019
VI GALA TARNOWSKIEJ MARKI TALENTU
Stowarzyszenie Podaruj Dzieciom Promyk Słońca w Tarnowie nagrodziło uczniów naszej szkoły i otrzymali oni honorowe tytuły Tarnowskiej Marki Talentu

12.06.2019
OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym poświęconym Janowi Kilińskiemu „Zwykli ludzie wielkimi bohaterami”
Nasi uczniowie zajęli pierwsze miejsca
w kategorii – praca literacka Joanna Michoń z klasy III TM
w kategorii - praca plastyczna Wiktoria Chrostek z klasy II TE

09.06.2019
FINAŁ VIII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NA NAJLEPSZY PRZEPIS KULINARNY
II miejsce w Finale VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla ponadgimnazjalnych szkół gastronomicznych na najlepszy przepis kulinarny - Wojciech Bąba z kl. III TT

03.06.2019
LAUREACI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO
Wyróżnienia w Ogólnopolskim konkursie historycznym - Katarzyna Kozioł z klasy ITE i Wojciech Bąba z klasy IIITT

30.04.2019
III MIEJSCE W IV RAJDZIE EDUKACYJNO-HISTORYCZNYM SZLAKAMI ODDZIAŁU „ŻANDARMERII” PPAN
Drużyna ZSEG: Weronika Hajduk kl. I TE, Wiktoria Chrostek kl. II TE , Julia Kantor kl. II TE, Patrycja Ptak kl. II TE i Piotr Bieleński kl. II TE.

29.04.2019
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ NA NAJLEPSZEGO UCZNIA W ZAWODZIE KUCHARZ – ZABRZE 2019
I i II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju na Najlepszego ucznia w zawodzie Kucharz. Laureatami turnieju kucharzy okręgu Krakowskiego zostali nasi uczniowie z kl. 3zk Łukasz Habel zajmując I miejsce i Oliwia Kwiek zajmując II miejsce.

16.04.2019
NAJLEPSI INWESTORZY GIEŁDOWI W POLSCE UCZĄ SIĘ W ZSEG W TARNOWIE
I miejsce w Polsce w Finale XVII edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej
Zespół w składzie: Tomasz Nowak i Emil Nowak z klasy IV TE – I miejsce w Polsce
oraz zespół w składzie: Wiktoria Chrostek i Julia Kantor z klasy II TE – XIII miejsce w Polsce

11.04.2019
NAJLEPSI MŁODZI INWESTORZY W ZESPOLE SZKÓŁ EKONOMICZNO-GASTRONOMICZNYCH W TARNOWIE
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Menedżerskim Zespół w składzie: Tomasz Nowak i Emil Nowak z klasy IV TE – I miejsce

1-2.04.2019
ELITARNI STATYSTYCZNIE NAJLEPSI
II miejsce w Polsce w Finale części krajowej Europejskiego Konkursu Statystycznego - Emil Nowak z klasy IV TE, Kinga Maj oraz Julia Kantor z klasy II TE

21.03.2019
X MAŁOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFICZNY „LEŚNE INSPIRACJE”
III miejsce w finale X Małopolskiego Konkursu Fotograficznego „Leśne Inspiracje” otrzymała Gloria Marmól

15.03.2019
II ETAP OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY "WARTO WIEDZIEĆ WIĘCEJ O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH"
III miejsce w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady "Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych" Katarzyna Kozioł z kl. I TE, Kinga Ludwa z kl. IV TE i Emil Nowak z kl. IV TE