A A A

Gratulacje dla Agaty Gąciarz oraz Klaudii Kołodziejczyk – laureatek III Międzynarodowego Konkursu Wiedzy o Kresach
W dniach 14 – 15 czerwca odbył się w Lublinie II Światowy Kongres Środowisk Kresowych, w ramach którego podsumowano III Międzynarodowy Konkurs o Kresach. Na uroczystość tę zaproszono zdobywców I miejsca w poszczególnych kategoriach konkursowych.

Nasza uczennica, Agata Gąciarz z klasy III TM, zajęła I miejsce w kategorii: geografia. Pobyt w Lublinie był okazją do spotkania wielu naukowców, pasjonujących się Kresami, wysłuchania wykładów i zwiedzenia tego pięknego miasta. Gratulacje otrzymała także Klaudia Kołodziejczyk z klasy III TT, autorka pracy literackiej, za którą otrzymała II miejsce. Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy zaszczytnych wyróżnień, a wszystkich zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych jego edycjach.
ZOBACZ ZDJĘCIA

Opiekunki: Maria Sienicka, Małgorzata Skrabacz