ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 30.11.016 r. odbył się wernisaż wystawy przygotowanej przez Fundację Promocji Artystycznej Aspiranci w Tarnowskim Centrum Kultury na Rynku, w którym wzięli udział przedstawiciele Koła Fotograficznego. Wystawa jest odzwierciedleniem historii miasta Tarnowa i jego mieszkańców poprzez zestawienie zdjęć prezentujących te same ujęcia miejsc i sytuacji z przeszłości oraz interpretowanych aktualnie. Wystawa pozwala zatem dojrzeć piękno i historię zmieniającego się Tarnowa – jego rozwój oraz wpływy współczesnego świata. W czasie wernisażu został wyświetlony film, przedstawiający mieszkańców w różnym wieku, zarówno emerytów, jak i młodzież, którzy wyrażali swoją opinię, snuli wspomnienia na temat swojego miasta Tarnowa.

Zobacz zdjęcia /Fot. Barbara Truty/

Opiekun Koła Fotograficznego
Barbara Truty