ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Dnia 29 listopada 2016 roku przeprowadzony został w naszej szkole I etap Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy O Ubezpieczeniach Społecznych organizowany przez ZUS w Warszawie. Wzięło w nim udział 27 uczniów z klas Technikum Ekonomicznego. Najwyższe wyniki uzyskali: 1) Gębka Klaudia kl. III TE - 20 pkt (maksymalny wynik do uzyskania), 2) Jakubek Agnieszka kl. III TE - 19 pkt, 3) Kmieć Dawid kl. III TE - 19 pkt, 4) Kuta Weronika kl. III TE - 19 pkt, 5) Mikos Katarzyna kl. III TE, 6) Piątek Izabela - kl. I TE. Zgodnie z regulaminem Olimpiady, do etapu II – wojewódzkiego - przechodzi 3 uczniów z najwyższą liczbą punktów z testu. W związku z tym, iż 5 osób uzyskało taką sama liczbę punktów – 19 pkt, będą oni walczyć w dogrywce o wejście do etapu II Olimpiady, pisząc test uzupełniający. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych etapach konkursu.

Marzena Malec-Witek