ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Nie bądźmy obojętni na potrzeby małych dzieci!

Czternasty już rok nasza szkoła organizuje pomoc materialną dla dzieci i matek z Domu Samotnej Matki w Tarnowie.
W Domu tym mieszkają matki z dziećmi, które nie znalazły miejsca i ciepła rodzinnego we własnych domach. Ich sytuacja materialna jest trudna, a wychowanie dzieci bardzo kosztowne. Z tego względu klasa IV EH wraz z wychowawcą organizuje zbiórkę darów w postaci np.: pampersów, nawilżanych chusteczek dla niemowląt, kremów, mydeł i oliwek dla dzieci, kaszek, mleka w proszku.

Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tą piękną akcję i przekazanie wybranych produktów. Dary zbierane będą na głównym holu naszej szkoły od 24 do 30 listopada 2016 r. Można je będzie również przekazać bezpośrednio młodzieży lub wychowawcy klasy IV EH Zebrane produkty z okazji "Mikołajek" przekazane będą przez młodzież dla Domu Samotnej Matki.
Wszystkim którzy zechcą włączyć się do naszej akcji w imieniu dzieci i matek z Domu Samotnej Matki w Tarnowie serdecznie dziękujemy!

Uczniowie z klasy IV EH z wychowawcą