ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

23 listopada 2016 roku pani wicedyrektor Marianna Załoga dokonała uroczystego zakończenia konkursu szkolnego poświęconego Marianowi Stylińskiemu absolwentowi Szkoły Kupieckiej, legioniście, burmistrzowi Tuchowa, więźniowi KL Auschwitz-Birkenau realizowanym w ramach projektu wychowawczo-patriotycznego "Bohaterom Niepodległej – Marian Styliński" w II etapie Programu Edukacyjnego Urzędu Miasta Tarnowa z zakresu wychowania patriotycznego Narodowe Święto Niepodległości – Bohaterom Niepodległej.

Wyniki kształtują się w następujący sposób:

1. Praca literacka:
Miejsce I: Babiarz Monika 4 EH - opowiadanie
Miejsce II: Piątek Justyna 4 TT - wiersz

2. Krzyżówka:
Miejsce I: Gondek Klaudia 4 TT
Miejsce II: Niemiec Monika 3 GH
Miejsce III: Cygan Kazimiera 4 TT

Praca wyróżniona: Strzelec Joanna 4 EH

3. Prezentacja multimedialna:
Miejsce I: Korpacka Mariola 3 TZ
Miejsce II: Cygan Kazimiera 4 TT
Miejsce III: Gąsiorek Karolina 4 TT

W konkursie wzięło udział 19 uczniów naszej szkoły z klas 4 TT, 4 EH, 3 GH, 3 TZ, 2 DH, 2 TT, 1 ZK.

Dodatkowo wyróżnienie za opracowanie filmu poświęconego Marianowi Stylińskiemu na podstawie wywiadów z panią Marią Żychowską z dnia 8 lutego 2016 roku oraz córką Mariana Stylińskiego Aleksandrą Pilch-Bojarską z dnia 15 marca 2016 roku.
Zobacz zdjęcia

Józef Parys
opiekun Koła Historyczno-Turystycznego