A A A

Już po raz piąty 11 listopada Tarnowianie mieli okazję spotkać się na schodach teatru im. L. Solskiego by przez śpiew patriotycznych pieśni i piosenek zamanifestować swój radosny, uśmiechnięty patriotyzm. Młodzież naszej szkoły z Koła Historyczno-Turystycznego oraz sympatycy włączyli się w pomoc organizacyjną przy śpiewaniu już po raz trzeci. Współpraca stała się już tradycją dzięki uprzejmości Dyrektora Tarnowskiego Teatru Rafała Balawejdera oraz Dyrektor Wydziału Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Tarnowa Marii Zawady-Bilik. Tak jak w poprzednich latach zostało rozprowadzonych około 500 śpiewników. Możliwość uczestniczenia w tym wydarzeniu z pewnością buduje inny wymiar świętowania, dlatego chcę podziękować naszej młodzieży, która po moim pytaniu dotyczącym uczestniczenia i pracy w dniu wolnym, sama chętnie przystała by być 11 listopada z tłumem Tarnowian (jak się okazało na miejscu w dżdżystej pogodzie) podczas wspólnego śpiewania.(członkowie koła: Michoń Joanna 1 TM, Warzecha Agnieszka 2 TT, sympatycy: Przeklasa Wiktoria 2 TD, Rokosz Dominika 1 TE, Mrożek Joanna 2 ZC)
Zobacz zdjęcia

Józef Parys
opiekun Koła Historyczno-Turystycznego