ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Konkurs historyczny o trzech twarzach w projekcie NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI - BOHATEROM NIEPODLEGŁEJ

BOHATEROM NIEPODLEGŁEJ - MARIAN STYLIŃSKI (termin 4.11.2016 r.)

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i uczennice do wzięcia udziału w konkursie szkolnym poświęconym Marianowi Stylińskiemu absolwentowi Szkoły Kupieckiej, legioniście, burmistrzowi Tuchowa, więźniowi KL Auschwitz-Birkenau. Realizacja przedsięwzięcia jest częścią projektu wychowawczo-patriotycznego Bohaterom Niepodległej – Marian Styliński, realizowanego w ramach II etapu Programu Edukacyjnego Urzędu Miasta Tarnowa z zakresu Wychowania Patriotycznego Narodowe Święto Niepodległości – Bohaterom Niepodległej. Konkurs składa się z trzech części (można uczestniczyć w jednej, dwóch lub trzech częściach):

1. Praca literacka;
2. Krzyżówka;
3. Prezentacja multimedialna.

Odpowiedzialni za organizację i przeprowadzenie konkursu: Józef Parys, Anna Pojedyniec, Anna Smoleń

Zobacz regulamin konkursu

Józef Parys 

opiekun Koła Historyczno-Turystycznego