ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Dnia 12.10.2016 roku zakończyła się rejestracja uczestników XV edycji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej, organizowanej przez Giełdę Papierów Wartoœciowych w Warszawie i Fundację im. Lesława A. Pagi.

Do udziału w ogólnopolskiej rywalizacji zgłosiło się z naszej szkoły 26 osób z następujšcych klas: Kl. I TE: Krzos Aneta, Cholewa Izabela, Pištek Izabela, Bernaœ Kamil, Brzozowski Jakub, Wołek Miłosz, Rokosz Dominika, Widło Agnieszka, Zaucha Katarzyna, Pinas Tomasz, Ptak Gabriela, Kl. I TT: Nelec Jakub, Pogoda Patryk, Żurawski Grzegorz, KL. II TE: Nowak Tomasz, Derendal Patryk, Zaucha Aleksandra, Sura Tomasz, Mucha Wojciech, Iwaniec Krystian, Jękot Michał, Nowak Emil, Kl. II DH: Œwierczek Rafał, Mrzygłód Patryk, Kl. IV TE: Skruch Przemysław, Wolski Monika. Życzymy im trafnych decyzji inwestycyjnych i wysokich miejsc w rankingach. Powodzenia. Opiekun SGPW – mgr Marzena Malec-Witek.