ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 28.09.2016 r. w ZSEG  odbył się konkurs wewnątrzszkolny „Najlepszy uczeń w zawodzie kucharz”. Tematem konkursu był „ Drób w uczcie owocowej”. Udział wzięło 15 uczniów naszej szkoły : I TT – Bomba Wojciech, IITD – Gulik Michał, Michoń Anna, Kmiecik Gabriela, Mazgaj Kinga, Nowak Szymon, Kosiba Mateusz, Nalezińska Wiktoria, III TD – Drwal Anna, IV TT – Ciuraj Mateusz, Ciszek Michał, Łukasik Dominik-Technik żywienia i usług gastronomicznych. 1zk – Koza Kamil, 2zk – Hebda Sebastian, 3zk – Rapacz Jakub- ZSZ kucharz.

Prace uczniów były oceniane przez komisję składającą się z mistrza kucharskiego Wojciecha Wołosowskiego i nauczycieli naszej szkoły.
Klasyfikacja konkursu przedstawia się w następujący sposób:
I miejsce –Gulik Michał IITD „Kaczka w glazurowanej śliwce”
II miejsce – Bomba Wojciech I TT „Jesienny kurczak”
III miejsce  - Łukasik Dominik IV TT „Kaczka w aromacie wędzonych jabłek”
Wyróżnienia
Ciuraj Mateusz IV TT „Bażant w sosie malinowym”
Ciszek Michał IV TT „perliczka musem z pigwy”
Drwal Anna III TD „Kurczak z nutą cytryny”.
Za udział w konkursie uczestnikom i komisji dziękujemy.

ZOBACZ ZDJĘCIA