ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Opiekunowie Koła Historyczno-Turystycznego zapraszają chętnych do wzięcia udziału w rajdzie turystyczno-patriotycznym, który odbędzie się na Podhalu w rejonie miejscowości: Dzianisz, Witów, Chochołów w dniach 7-9 października 2016 r (tj. piątek, sobota, niedziela). W najbliższym czasie będzie przeprowadzona rekrutacja do plutonu ps. „Smak” oraz plutonu ps. „Strzała”. Miejsc na rajd zarezerwowanych jest 16.
Osoby chętne do wzięcia udziału w rajdzie mogą dokonać zapisu u opiekuna Koła Historyczno-Turystycznego pani mgr Anny Smoleń. Koszt wyjazdu jest na chwilę obecną doprecyzowywany przez głównego sponsora wyprawy tj. Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Krakowie i zostanie podany wraz ze szczegółami rajdu w najbliższym czasie.

Anna Smoleń
Józef Parys
opiekunowie Koła Historyczno-Turystycznego