ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 4 maja 2016 roku na Ranczo Taurus w Pilźnie odbyło się Święto Golonki Podkarpackiej zorganizowane przez firmę Taurus przy współudziale Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie i Gminy Pilzno. Patronat honorowy nad imprezą przyjęli: Minoster Rolnoctwa i Rozwoju Wsi, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Starosta Powiatu Dębickiego.
Jednym z punktów Programu był konkurs uczniów szkół gastronomicznych z Tarnowa i Pilzna pt. " Wieprzowina - smaczna i wykwintna". Komisja konkursowa przyznała dwa pierwsze miejsca, któe zajęli Michał Ciszek z kl. III TT naszej szkoły oraz Patryk Czekański z Pilzna. Kolejne miejsca zajęli także uczniowie naszej szkoły: Mateusz Ciurej i Dominik Łukasik (obaj z kl. III TT).

Bogusława Zaborowska, Elzbieta Stachura