slajd2019

A A A

W dniu 18.03.2016 r. trzynastu uczniów naszej szkoły wyruszyło na rajd do Tuchowa - XLVIII Złaz na powitanie wiosny „Marzanna 2016”. Wraz z przewodnikiem panem Stanisławem Kornasiem a także opiekunami: panem Michałem Zapartem oraz panią Anną Smoleń pokonaliśmy trasę 23 km, wędrując niebieskim szlakiem. Rajd rozpoczęliśmy o godzinie 7:00 pod budynkiem ZSEG w Tarnowie, a zakończyliśmy na boisku sportowym MKS Tuchovia o godzinie 12:45, skąd autobusem wróciliśmy do Tarnowa. Szlak prowadził nas przez Górę Św. Marcina oraz Trzemeską Górę. Po drodze udało nam się również zwiedzić Sanktuarium Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Tuchowie. Rajd został zakończony spalaniem Marzanny, którą dzień wcześniej wspólnie wykonaliśmy, a którą nieśliśmy na zmianę na własnych plecach. Naszym zdaniem rajd, choć kosztował nas nie jedną kroplę potu, uważamy za bardzo udany. Po ciężkiej drodze do celu wszyscy byli szczęśliwi, że udało nam się skutecznie przepędzić zimę!
ZOBACZ ZDJĘCIA

Paulina Wójcik, Dominika Tabor kl. I TE