ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Dnia 18 marca 2016 r odbyła się już VIII edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Niemieckiego „Hören, lesen und zugleich verstehen”. Uczniowie z: Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. J. Szczepanika, Zespołu Szkół Mechaniczno- Elektrycznych, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych rywalizowali o najlepsze wyniki w konkursie sprawdzającym umiejętność rozumienia tekstu słuchanego, rozumienia tekstu czytanego oraz znajomość struktur leksykalno-gramatycznych. Czekając na wyniki konkursu uczestnicy wraz z opiekunami mogli degustować słodkości, które zostały przygotowane przez uczniów klas o profilu gastronomicznym pod nadzorem nauczycieli pionu gastronomicznego.

Wyniki konkursu:
I miejsce – Krzysztof Bajorek z ZSME w Tarnowie
II miejsce – Weronika Kuta z klasy - ZSEG w Tarnowie
III miejsce - Izabela Kotapka z ZSOiT im. J. Szczepanika
Wyróżnienia:
Joanna Pieczonka z ZSEG
Patryk Mrgacz ZSME
Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez wydawnictwo WSiP, Radę Rodziców ZSEG oraz przez organizatorów konkursu.
Laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka niemieckiego.
ZOBACZ ZDJĘCIA

Organizatorzy: mgr Renata Wróbel, mgr Katarzyna Curyło