slajd2019

A A A

17 marca obchodzimy Dzień Św. Patryka. I my dołączmy do tej tradycji biorąc udział w zabawie-quizie. Wszystkich chętnych zapraszamy do wydrukowania krzyżówki z załączonego pliku, która składa się z dziesięciu haseł. Pierwsza litera każdego hasła stworzy rozwiązanie, które należy przesłać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Ale uwaga! Aby odnaleźć rozwiązanie należy odszukać na terenie szkoły hasła z krzyżówki z podaną w nawiasie cyfrą (1-10), która wskazuje na kolejność liter rozwiązania. Na rozwiązania czekamy do końca tygodnia. Nagrodą w zabawie jest legendarny Pot of Gold…
POBIERZ KRZYŻÓWKĘ
Wszelkich informacji udzielają organizatorzy, nauczyciele języka angielskiego: Magdalena Borszowska, Justyna Romańska.