slajd2019

A A A

Dnia 7 marca 2016 roku w siedzibie ZUS oddział Tarnów odbyło się spotkanie laureatów I etapu Konkursu pn. „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. W spotkaniu z uczniami i opiekunami uczestniczyła Pani Ewa Skąpska-Wilk - Dyrektor Oddziału Tarnów oraz Rzecznik prasowy Pani Magdalena Chrzanowska. Podczas spotkania uczniowie otrzymali z rąk Pani Dyrektor pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody. Do II etapu konkursu (wojewódzkiego) zakwalifikował się zespół z naszej szkoły w składzie: Aneta Janik z klasy IV EH, Agnieszka Jakubek z klasy II TE i Bartłomiej Milówka z klasy II TE. Opiekunem zespołu jest Pani mgr Marzena Malec-Witek.
Dnia 14 marca 2016 roku przedstawiciele naszej szkoły walczyć będą o wejście do finału – etapu centralnego konkursu. Życzymy im powodzenia.