slajd2019

A A A

Dnia 13 lutego rozstrzygnięto organizowany już od 9 lat przez Krasnostawski Dom Kultury - Konkurs Twórczości Miłosnej „Ja Cię Kocham, a Ty pisz!” im. Mariusza Kargula. Wzięła w nim udział uczennica klasy I ZC Joanna Mrożek, nad której przygotowaniem czuwała opiekunka Szkolnego Koła Miłośników Poezji Pani mgr Krystyna Gawdzińska.
Celem konkursu było rozwijanie zainteresowań oraz pasji związanych z twórczością literacką. W tegorocznej edycji o laur zwycięstwa walczyło ze sobą 224 poetów z Polski, jak i z zagranicy. Jury w składzie: Judyta Bednarczyk, Mirosława Szychowiak i Jakub Ptaszyński było jednogłośne w wyborze zdobywców nagród oraz wyróżnień w dwóch kategoriach: ,,dorośli" i ,,młodzież".
Uczennica ZSEG, Joanna Mrożek otrzymała wyróżnienie oraz zaproszenie na uroczyste rozstrzygnięcie konkursu, które miało miejsce 13 lutego 2016 roku.
Zachęcamy wszystkich uczniów do zapoznania się z całym artykułem, który znajduję się on pod adresem: http://www.kultura.krasnystaw.pl/index.php/2-aktualnosci/676-ja-cie-kocham-a-ty-pisz-rozstrzygniety.