ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 17 lutego 2016 odbyła się IV edycja Konkursu Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych Get Ready for High School dla uczniów III klas gimnazjów Tarnowa i powiatu tarnowskiego, zorganizowanego przez nauczycieli języka angielskiego: Annę Srebro, Justynę Romańską oraz Pawła Wojewodę. Konkurs miał miejsce w sali 115 w godzinach od 9.30 do 12.00. W konkursie wzięło udział 38 uczniów z klas III z 13 gimnazjów z Tarnowa i regionu. Konkurs miał formę pisemną i składał się z zadań typowych dla egzaminu gimnazjalnego na poziomie rozszerzonym oraz zadań sprawdzających wiedze o kulturze krajów anglojęzycznych.


Zwycięzcami zostali:
1 miejsce – Michał Sroka, Gimnazjum nr 11 w Tarnowie (48 pkt)
2 miejsce – Filip Dyk, Gimnazjum nr 2 w Tarnowcu (45 pkt.)
3 miejsce – Hanna Brzeżańska, Gimnazjum w Tuchowie (44 pkt.)
Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na V edycję w przyszłym roku.

Zobaczcie zdjęcia zrobione przez Małgorzatę Obłąk z II TM

Anna Srebro