ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Zachęcamy uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w VI Edycji Programu Insta.Ling dla Szkół. Insta.Ling jest stroną WWW do nauki słówek. Nauczyciel przydziela słówka z języka angielskiego, a uczniowie razem z Insta.Ling powtarzają je w domu. Nauczyciel i rodzice dostają szczegółowe raporty o systematyczności pracy ucznia i jego postępach w nauce, a Insta.Ling dba, aby powtórki słówek były dostosowane indywidualnie do potrzeb ucznia. Uczestnictwo w Programie Insta.Ling dla Szkół daje bezpłatny dostęp do systemu dla nauczyciela, uczniów i rodziców.
Uczniowie naszej szkoły, którzy zainteresowani są poszerzeniem swojej wiedzy i umiejętności z j. angielskiego proszeni są o skierowanie swojego zgłoszenia do p. Dominiki Gwóźdź.