ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Dnia 14.01.2016 r. uczennice naszej szkoły z klas: ITT, IITN i IITZ pod przewodnictwem prof. Anny Smoleń wzięły udział w „LXV Zimowym Złazie Turystów”.
Nasza grupa, prowadzona przez przewodnika górskiego PTTK pana Jana Knapika, rozpoczęła swoją wycieczkę w Porębie Radlnej, skąd skierowaliśmy nasze kroki się w stronę Zawady, gdzie poznaliśmy historię zabytkowego drewnianego kościółka p.w.św. Marcina. Następnie udaliśmy się na Górę św. Marcina, skąd mogliśmy podziwiać piękną panoramę Tarnowa. Rajd zakończyliśmy na Starym Cmentarzu oddaniem hołdu poległym powstańcom.
Celem rajdu było zapoznanie młodzieży z historią Powstania Styczniowego. Był on uczczeniem 153 rocznicy wybuchu powstania, a my jego uczestnicy swoim wysiłkiem podczas marszu dziękowaliśmy poległym partyzantom walczącym w latach 1863-64 oraz wszystkim tym, którzy poświęcili swoje życie, by Polska mogła stać się niepodległa.

Zobacz zdjęcia