ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Dnia 10 stycznia 2016 r. dwudziestu trzech uczniów Zespołu Szkół Ekonomiczno – Gastronomicznych wzięło udział w XXIV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku grała na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Nasi wolontariusze kwestowali w trzech tarnowskich domach handlowych: Max, Świt i Zenit jak również na ulicach miasta. Na ten szczytny cel udało nam się zebrać kwotę w wysokości 5282,25 PLN. Dziękujemy wszystkim, którzy wrzucili „coś do puszki”.

W akcję włączyli się następujący wolontariusze:
• z klasy IDH: Karolina Gilska, Natalia Wytrwał, Alicja Raś, Patrycja Szpala, Patrycja Rogoż, Katarzyna Kozicka, Weronika Kusior
• z klasy IITN: Małgorzata Obłąk, Diana Wójcik, Sylwia Chądzyńska, Kinga Surdej, Aneta Kras, Natalia Smoter
• z kasy IIITT: Kinga Snopek, Monika Mól
• z klasy IIITM: Joanna Kiełtyka, Jolanta Potępa, Natalia Bobka, Gabriela Kuliś, Karolina Kloch, Kinga Sikora, Marta Madejska, Martyna Stańczyk

Opieki nad młodzieżą podjęli się następujący nauczyciele: Małgorzata Bystrowska, Małgorzata Krzemińska i Anna Smoleń.

Zobacz zdjęcia