ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 21 grudnia 2015 roku odbył się Szkolny Konkurs Kolęd i Zwyczajów Bożonarodzeniowych. Konkurs miał miejsce w sali nr 116 w godzinach od 13.05 do 14.40. W konkursie wzięli udział przedstawiciele klas: II GH, II TD, II TN, II TZ, III TT. Uczniowie zmagali się z rozwiązywaniem zadań testowych sprawdzających wiedzę o zwyczajach i obrzędach bożonarodzeniowych w różnych krajach europejskich, prezentowali znajomość tekstów kolęd w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. W ostatniej części konkursu uczniowie prezentowali swoje umiejętności wokalne wykonując kolędy w językach obcych.

Wyniki konkursu:
I miejsce – klasa II TD (51 pkt) w składzie: Natalia Zdeb, Jesica Wiśniewska, Mateusz Stachura, Mateusz Kapustka;
II miejsce – klasa II TN (47 pkt) w składzie: Aneta Kras, Kinga Surdej, Natalia Smoter, Diana Wójcik;
III miejsce – klasa II TZ (46 pkt) w składzie: Anna Pawlina, Oliwia Rzepka, Natalia Ślaga, Żaneta Zelek;
IV miejsce – klasa II GH (43 pkt) w składzie: Paulina Chrzanowska, Monika Niemiec;
V miejsce – klasa III TT (42 pkt) w składzie:  Kazimiera Cygan, Klaudia Gondek, Magdalena Nytko, Mariola Starzyk;
VI miejsce – klasa II GH (39 pkt) w składzie:  Wiktoria Chorąży, Justyna Gwóźdź, Adrian Kudroń.
Uczestnicy otrzymali z rąk pani wicedyrektor Marianny Załogi okolicznościowe dyplomy, słodkości oraz drobne upominki. Gratulujemy i zapraszamy za rok. Organizatorzy: Katarzyna Curyło, Małgorzata Krzemińska, Małgorzata Bystrowska. 

ZOBACZ ZDJĘCIA