slajd2019

 

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY: 17.05.2019 r. w godz. 1000 - 1400.  ZAPRASZAMY!!!

A A A

21 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII edycji Małopolskiego konkursu "Stół pięknie nakryty". Temat przewodni - "Zakąska z indyka na jesiennym stole". Zadaniem uczniów było przygotowanie potrawy z indyka, sporządzenie koktajlu bezalkoholowego oraz wykonanie dekoracji jesiennego stołu. Anita Stachura z klasy 4DG oraz Mateusz Ciurej z klasy 3TT  rywalizując z dwunastoma zespołami z małopolskich szkół gastronomicznych zdobyli pierwsze miejsce. Dodatkowo Mateusz za potrawę "Ziołowa pierś z indyka na borówkowym sosie z flambirowaną gruszką oraz kaszą gryczaną" uzyskał tytuł najlepszego kucharza. Opiekunami były p.p. Janina Grzyb, Małgorzata Hołda oraz Agnieszka Jarzwiec. Gratulujemy!
Zobacz DYPLOMY!