ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Po udanie przeprowadzonej akcji Mamy Niepodległą w murach naszej szkoły tj. po wysłaniu ponad 500 kartek pocztowych do znajomych, najbliższych przypominających o niezwykle ważnej sprawie, jaką z pewnością jest wolna Ojczyzna zapraszam do wysyłania e-kartek w ramach akcji Mamy Niepodległą! W trzech prostych krokach możecie wysłać na maila życzenia radosnego świętowania Narodowego Święta Niepodległości do swoich znajomych. W elektronicznej wersji możecie wybierać spośród 15 projektów kartek, które powstały we wszystkich edycjach Mamy Niepodległą! Wysłać kartkę możesz ze strony: http://mamyniepodlegla.najlepszemedia.pl/

Dzięki zaangażowaniu pani Małgorzaty Bystrowskiej – nauczycielki języka rosyjskiego udało się przeprowadzić akcję: Kotylion dla pierwszoklasisty! Pomoc braci uczniowskiej okazała się nieoceniona. Wynik pracy jest imponujący. Udało się przygotować ponad 240 kotylionów na Akademię z okazji 97 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Kotyliony otrzymają wszyscy uczniowie klas pierwszych na uroczyste przeżywanie swojego przyrzeczenia podczas powyższych uroczystości.
APEL:
Jeżeli doczytałeś do tego miejsca, chcę Ci zaproponować nowy rodzaj okazywania radości z tego, że żyjesz w wolnej Polsce. W dniach 9 i 10 listopada 2015 roku przyjdź do szkoły ubrany w patriotycznym tonie (strój w barwach narodowych lub odświętne ubranie przystrojone kokardą biało-czerwoną lub kotylionem. Pokażmy, że Polacy i Polki publicznie także mogą się cieszyć z NIEPODLEGŁOŚCI.
ZOBACZ ZDJĘCIA

Józef Parys
nauczyciel historii