ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Serdecznie zapraszamy uczniów klas pierwszych na Złaz Patriotyczno-Turystyczny Szlakami Legionów – Łowczówek. Złaz odbędzie się 6 listopada 2015 roku tj. piątek.
Przewidywana trasa: Pleśna (PKP) – Rychwałd – szlak żółty do połączenia z szlakiem niebieskim – Łowczówek (Cmentarz Legionistów). Czas przejścia trasy ok. 3,5 h. Wędrówkę zakończymy w Łowczówku o godzinie 11:00.

 

Na zakończenie złazu:
- odmówimy modlitwę za poległych oraz uroczyście zapalimy znicze;
- będziemy uczestniczyć w ognisku i wysłuchamy gawędę o boju 1 Brygady Legionów pod Łowczówkiem;
- zostaną wręczone pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe za udział w Złazie.
Osoby chętne proszę o zgłaszanie się do opiekuna Koła Historyczno-Turystycznego Józefa Parysa. Należy przynieść uzupełniona zgodę (dostępna na stronie szkoły w dokumentach) oraz opłatę 15 zł. Termin zapisów: do 22 października 2015 roku.

Józef Parys
opiekun Koła Historyczno-Turystycznego