ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Ponad stu nauczycieli z tarnowskich szkół i placówek oświatowych otrzymało nagrody za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze w ubiegłym roku szkolnym. Uroczystość odbyła się w przededniu dnia Komisji Edukacji Narodowej w Sali Lustrzanej.
Tytuł „Najlepszy wychowawca Roku 2015” przyznawany przez Związek Nauczycielstwa Polskiego otrzymała nominowana przez absolwentów naszej szkoły klasę IV TL pani mgr Anna Smoleń – nauczyciel matematyki oraz opiekun Koła Historyczno-Turystycznego w naszej szkole.
Serdecznie gratulujemy wszystkim pracownikom naszej szkoły otrzymanych nagród. W sposób szczególny pani Annie Smoleń za wyróżnienie nietuzinkowe, jakim jest docenienie wszelkich działań zarówno przy tablicy, jak również poza salą lekcyjną podczas rozmów indywidualnych z uczniami i rodzicami oraz za zaangażowanie w pokazywanie piękna naszej ojczyzny w ramach Koła Historyczno-Turystycznego.
Galerię zdjęć z uroczystości można zobaczyć na stronie:
http://www.tarnow.pl/index.php//Galeria/Galeria-Edukacja-i-Nauka/Galeria-Edukacja-i-Nauka-2015/Miejskie- Obchody-Dnia-Edukacji-Narodowej

Józef Parys