ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w eliminacjach do X Rajdu Historycznego Szlakami Żołnierzy Wyklętych mjr. Józefa Kurasia „Orła”, „Ognia” – „Z wiarą w zwycięstwo” – Turbacz – Beskid Wyspowy – Gorce, 2–4 października 2015r.
Grupa eliminacyjna będzie liczyła 30 osób. Obecnie zgłoszonych jest 23 osoby. W sposób szczególny zapraszam uczniów klas pierwszych.
Zapisu można dokonać u opiekunów Koła Historyczno-Turystycznego w naszej szkole pani mgr Anny Smoleń i pana mgra Józefa Parysa. Termin końcowy zapisów: 11 wrzesień 2015 r.
Poniżej zamieszczam informacje dotyczące planu działań przygotowujących do X Rajdu Historycznego Szlakami Żołnierzy Wyklętych. 

 

Spotkania odbędą się w sobotę i środę.  Zdobyta wiedza i umiejętności będę podlegały egzaminowi. Najlepsze 18 osób!!! zakwalifikuje się do X Rajdu Historycznego Szlakami Żołnierzy Wyklętych – rajdu z grupami rekonstrukcyjnymi, z którymi spotkamy się w miłej i ciekawej atmosferze przepojonej duchem patriotycznym. Koszt wyjazdu do Muzeum Armii Krajowej : cena biletów na PKP komunikacji miejskiej w Krakowie; Koszt wejścia do Izby Pamięci Armii Krajowej Krajowej w Tarnowie: ok. 5 zł Koszt X Rajdu Historycznego Szlakami Żołnierzy Wyklętych ok. 50 zł
Dokładny termin poniższych zajęć zostanie podany drogą e-mailową oraz na stronie szkoły już w najbliższym czasie.
PLAN SZCZEGÓŁOWY

opiekun koła historyczno - turystycznego
Józef Parys