szkoła

A A A

Monika Pacyna uczennica klasy IV TT i Mateusz Stachura uczeń klasy IV TD zostali finalistami etapu centralnego XXII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności w Lublinie. Uprawnia ich to do otrzymania indeksu na wyższą uczelnię. Do wyboru mają kierunki studiów związanych z żywieniem i zdrowiem na 33 różnych uczelniach w Polsce.

Kacper Szot wygrał etap wojewódzki konkursu na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz.
W dniach 23-25.04.18 roku w Zabrzu w Zespole Szkól Spożywczych odbył się finał  I Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Kucharz.W kolejnych etapach brało udział 120 uczniów, do  finału zakwalifikowało się 14.  W tej rywalizacji Kacper Szot uplasował się na trzecim miejscu

W dniach 4 - 5 kwietnia 2018 roku nasza szkolna drużyna ELITARNI w składzie: Emil Nowak, Tomasz Nowak oraz Michał Jękot uczestniczyła w krajowym finale Europejskiego Konkursu Statystycznego, który odbył się w Centrum Badań i Edukacji Statystycznej w Jachrance. Ostatecznie spośród ponad 400 zespołów ELITARNI zajęli 4 miejsce w Polsce.