ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 10 czerwca 2015 r. przedstawiciele Studenckiego Koła Naukowego „Manager” działającego przy Zakładzie Ekonomii w Instytucie Administracyjno – Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie spotkali się z przedstawicielami Koła Naukowego działającego od maja 2015 roku w naszej szkole. Spotkanie miało na celu nawiązanie współpracy i objęcia patronatu naukowego. Studenci opowiedzieli o swojej pracy, zaangażowaniu w różnego typu przedsięwzięcia np.: Dni Otwarte, Święto Uczelni i Małopolską Noc Naukowców. Zachęcali młodzież do pracy, do nawiązywania kontaktów z innymi kołami i przeprowadzania badań naukowych.
Na końcu spotkania p. Agnieszka Kawa rozdała zaświadczenia potwierdzające  udział członków koła w międzynarodowej konferencji poświęconej wyzwaniom dla sektora turystycznego i hotelarskiego w warunkach rosnącej konkurencji.