slajd2019

A A A

„Hören, lesen und zugleich verstehen”

Dnia 30 marca 2015 r. odbyła się kolejna edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Niemieckiego „Hören, lesen und zugleich verstehen”, w którym udział wzięli uczniowie z naszej szkoły oraz z regionu tarnowskiego. Uczestnicy rozwiązywali test, złożony z ćwiczeń sprawdzających umiejętność rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstów pisanych oraz znajomość struktur leksykalno-gramatycznych. Patronat nad konkursem objął Instytut Goethego w Krakowie, który był głównym fundatorem nagród oraz wydawnictwa: WSiP i LektorKlett. 

Wyniki Konkursu:

I miejsce – Katarzyna Kot – klasa 2 TE
II miejsce – Weronika Kuta – klasa 1 TE
III miejsce – Joanna Sobarnia – klasa II EH
Wyróżnienia otrzymali:
Agnieszka Jakubek – klasa 1 TE
Małgorzata Zaglaniczna – klasa 1 TM
Karolina Zeprzałka – klasa II TB (ZSP Tuchów)

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału za rok.
Organizatorami konkursu były: mgr Renata Wróbel i mgr Katarzyna Curyło

ZDJĘCIA