ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 10.02.2015r. odbyła się wycieczka członków Koła Fotograficznego do Rzeszowa. Fotograficzny temat przewodni: „Rzeszów w kadrze”. W planach wycieczki było zwiedzanie Muzeum Techniki i Militariów, Bazyliki oo. Bernardynów – Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej oraz przejście Podziemną Trasą Turystyczną „Rzeszowskie Piwnice” pod rynkiem. Dodatkowa atrakcja wyjazdu – to zwiedzanie jedynego w Polsce Muzeum Dobranocek, gdzie wspólnie wspominaliśmy oglądane w dzieciństwie postacie z bajek. Zapewne niewiele osób wie, że pierwszą polską dobranocką wyświetlaną w TVP od 1959r, były: „Różne przygody gąski Balbinki”! Cały plan wycieczki został zrealizowany, a grupa pełna wrażeń i nowych doświadczeń, z zapełnionymi kartami pamięci w aparatach, wróciła do Tarnowa. Chcielibyśmy się podzielić z Wami naszym dorobkiem z wyjazdu, przedstawiając niektóre ze zdjęć. Więcej fotek na naszym blogu: www.kolo-fotograficzne-zseg.blogspot.com. A wkrótce również nowa wystawa w gablotach koła pod salą 301. Zapraszamy!

Opiekun koła: Barbara Truty