ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Uczniów uczestniczących w pracach Koła Historycznego zapraszam na przedstawienie teatralne pt. Inny Świat, w związku z zadaną lekturą książki Gustawa Herlinga-Grudzińskiego pt. "Inny świat". Książkę do 15 marca w ramach projektu, który realizujemy tj. „O tym nie można zapomnieć. Los kobiet, które przeszły piekło obozów i łagrów… ”należy przeczytać, by wstępnie zapoznać się z losem kobiet w łagrach i lepiej zrozumieć ich ciężki los. Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego oferuje adaptację tej książki. Dla grup szkolnych jest ona w cenie 15 złotych.
Osoby zainteresowane proszę o składanie powyższej kwoty Żanecie Zelek z klasy 1 TZ do 10 marca 2015 roku.
Wyjście na spektakl: 25 marca (środa), godz. 9:00

Józef Parys
Opiekun Koła Historycznego