A A A

11 lutego br odbył się w ZSEG III Konkurs Języka Angielskiego i Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych "Get Ready for High School" przeznaczony dla uczniów klas III gimnazjów Tarnowa i powiatu tarnowskiego. W konkursie wzięło udział 25 gimnazjalistów z 10 gimnazjów. Konkurs miał formę pisemna i sprawdzał nie tylko umiejętności językowe ale także wiedzę o kulturze krajów anglojęzycznych.

Zwycięzcami konkursu zostali:

1 miejsce: Aleksandra Żołądź z Gimnazjum w Lisiej Górze,
2 miejsce: Szymon Kołcz z Gimnazjum w Wojniczu,
3 miejsce: Zofia Król z gimnazjum w Wojniczu.

Zwycięzcy otrzymali nagrody i dyplomy a pozostali uczestnicy certyfikaty uczestnictwa i nagrody pocieszenia.

Dziękujemy za udział w tegorocznej edycji konkursu i zapraszamy za rok.
Organizatorzy: Anna Srebro, Justyna romańska oraz Paweł Wojewoda.