ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Wystawa w Tarnowie obecna będzie do połowy marca. W przypadku wysokiej oglądalności przewidziane jest przedłużenie jej obecności. Wystawę można obejrzeć w głównym holu na pierwszym piętrze Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych im. Józefa Piłsudskiego przy ul. Gen. J. Bema 9/11 w dniach 16-20 lutego 2015 roku oraz w budynku MCDN ODN przy ul. Nowy Świat 30 w Tarnowie instytucji życzliwie współpracującej z Urzędem Miasta Tarnowa w ramach Tarnowskiej Inicjatywy Oświatowej e-ducaTIO w dniach 23 lutego do 13 marca 2015 roku.

Pierwsza grupa, która pierwsza miała możliwość obejrzeć wystawę tuż przed jej oficjalnym otwarciem uczyniła to na lekcji historii. Na obejrzeniu nie skończyło się…  Uczniowie, uczennice i ja poczuliśmy inny klimat. Taki, który mógł towarzyszyć polskim legionistom, gdy śpiewali „My pierwsza brygada” czy „Rozkwitały pąki białych róż”, gdyż w tak dostojnym otoczeniu zaczęliśmy śpiewać. Prawdopodobnie byliśmy słyszani na terenie części naszej szkoły śpiewając właśnie te pieśni patriotyczne.
ZOBACZ GALERIĘ

Józef Parys
nauczyciel historii