A A A

Dnia 7 grudnia 2016 roku gościliśmy w naszej szkole dyrektora Domu Maklerskiego BDM S.A. oddział w Tarnowie – Pana Jana Kiełbasę. W swojej prelekcji pt.: „Rynek kapitałowy w Polsce” przybliżył on uczestnikom spotkania trudną problematykę rynku kapitałowego.

W spotkaniu uczestniczyła duża grupa młodzieży z różnych klas naszej szkoły wraz z dyrekcją i nauczycielami. Pierwsze kroki na tym rynku stawiają uczniowie klas I Technikum, których liczba z roku na rok się zwiększa. I to oni stanowili znaczną część zainteresowanych. Wiele osób spośród nich próbuje swoich sił w ogólnopolskiej rywalizacji Szkolnej Internetowej Gry Giełdowej a także pracuje w Szkolnym Biurze Maklerskim. Pan Jan Kiełbasa doradzał młodym inwestorom, na co zwracać uwagę podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych oraz jak opanować emocje związane inwestowaniem własnych pieniędzy. Młodzież z wielkim zainteresowaniem słuchała wskazówek specjalisty. Miejmy nadzieję, że skorzystają z nich nie tylko podczas inwestowania na wirtualnej giełdzie ale również w przyszłości, na realnym rynku. Wszystkim inwestorom życzymy jak najwyższej stopy zwrotu przy jak najmniejszym ryzyku.

Zobacz zdjęcia