szkoła
A A A

Dnia 24 listopada 2017 roku w Zespole Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie odbyła się prelekcja Dyrektora tarnowskiego oddziału Domu Maklerskiego BDM S.A. - Pana Jana Kiełbasy. Tematem wykładu było: „Inwestowanie na rynku giełdowym. Praktyczne wskazania”.

W spotkaniu uczestniczyła młodzież szkół ponadgimnazjalnych miasta Tarnowa, należąca do Tarnowskiego Centrum Młodych Inwestorów: II Liceum Ogólnokształcące, IV Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Mechaniczno-Elektrycznych, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych oraz Zespół Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych.
Młodzież z wielkim zaangażowaniem brała udział w niezwykle interesującej pogadance dotyczącej ciekawej, aczkolwiek trudnej tematyki  związanej z rynkiem kapitałowym.
Pan Jan Kiełbasa doradzał młodym inwestorom na co zwracać uwagę podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych biorąc udział w Szkolnej Internetowej Grze Giełdowej oraz jak opanować emocje związane inwestowaniem własnych pieniędzy. Młodzież z wielkim zainteresowaniem słuchała wskazówek specjalisty. Miejmy nadzieję, że skorzysta z nich nie tylko podczas inwestowania na wirtualnej giełdzie, ale również w przyszłości, na realnym rynku.

Zobacz zdjęcia