ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Przed tarnowskim teatrem im. Ludwika Solskiego w dzień Narodowego Święta Niepodległości jak już jest w zwyczaju mieszkańcy Tarnowa - seniorzy, w kwiecie wieku, młodzież i ci najmłodsi śpiewali dla Niepodległej pieśni patriotyczne. W ten niezwykły sposób wpisując się wradosne obchodzenie najważniejszego święta Polaków.

Wraz z grupą uczennic naszej szkoły pamiętając o wkładzie marszałka Józefa Piłsudskiego w odrodzenie Polski po 123 latach niewoli postanowiliśmy, że w ten ważny dzień wielu spośród obecnych przed teatrem rozdamy książeczki o Józefie Piłsudskim. Stało się to możliwe dzięki wrażliwości patriotycznej uczennic, które poświęciły czas 11 listopada 2014 roku by rozdawać krótką biografię Józefa Piłsudskiego. Ponadto dzięki darowi przekazanemu przez Instytut Pamięci Narodowej oddział w Warszawie tj. 260 książeczek traktujących o pierwszym marszałku Polski zapał uczennic mógł przekuć się w radość obdarowywanych.
ZOBACZ GALERIĘ

Józef Parys
nauczyciel historii