ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Dnia 18 października odbył się rajd na trasie Tarnów – Skrzyszów – Las Kruk, inaugurujący działalność Koła Fotograficznego w roku szkolnym 2014/2015.

Wydawało się, że pogoda tym razem nie będzie nam sprzyjać – całą noc obficie padało. Gdy jednak nadszedł czas zbiórki – wyszło słoneczko i znów dopisało nam szczęście. Tak więc wytrwali pomaszerowali zaplanowaną trasą. Zatrzymaliśmy się pod pomnikiem rozstrzelanych w czasie II wojny światowej, zaprojektowanym przez Państwa Drwali. Przed kamienną ścianą znajduje się postać upadającej osoby, która wskazuje na wymowny napis: PRZECHODNIU POWIEDZ ŚWIATU. Potem każdy w swoim tempie przemierzał jesienny las, szukając fotograficznych inspiracji. Jedni skupiali się na krajobrazie, inni na detalach, a jeszcze inni na swoich zdjęciach uwiecznili również towarzyszące nam psy :) Zwieńczeniem naszego jesiennego wypadu był grill, na którym omówiliśmy plan koła na cały rok, wybraliśmy zarząd, przydzieliliśmy dalsze zadania i miło spędziliśmy sobotni czas. Niech żałują Ci, którzy nie wybrali się z nami.

Opiekun Koła: Barbara Truty

Zdjęcia