ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

5 listopada 2014r. o godzinie 12:00 w Sali Lustrzanej odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu wiedzy o Józefie Piłsudskim zorganizowanego dla trzech typów szkół: szkoły podstawowe w kategorii plakat, szkoły gimnazjalne w kategorii prezentacja multimedialna oraz szkoły ponadgimnazjalne w kategorii wiedza o Józefie Piłsudskim.

W obecności dyrektor Wydziału Edukacji Miasta Tarnowa pani Barbary Porębskiej, pana dyrektora naszej szkoły Jerzego Fereta, laureatów konkursu oraz młodzieży z tarnowskich szkół został podsumowany I Miejski Konkurs wiedzy o Józefie Piłsudskim, będący częścią szerszej całości a mianowicie projektu "Jak mądrze kochać Ojczyznę". Młodzież została nagrodzona cennymi nagrodami sponsorowanymi przez Instytut Pamięci Narodowej oraz Urząd Miasta Tarnowa.


Laureatami konkursu wiedzy o Józefie Piłsudskim dla szkół ponadgimnazjalnych zostały uczennice naszej szkoły:

Anna Jania z 1TZ - III miejsce

oraz Kinga Michoń z 3EH - I miejsce.

Gratulujemy sukcesu i zachęcamy do udziału wszystkich zainteresowanych uczniów naszej szkoły w drugiej edycji Miejskiego Konkursu wiedzy o Józefie Piłsudskim w 2015 roku.

Józef Parys

organizator konkursu


ZOBACZ GALERIĘ