ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W tarnowskim teatrze po raz kolejny odbędą się „Salony poezji”. Na pierwszy z nich zapraszamy w najbliższą niedzielę, czyli 19 października o godzinie 11:00 na Małej Scenie. Należał będzie do mało znanej i nieco zapomnianej dziś poetki młodopolskiej, Kazimiery Zawistowskiej. Jej utwory zaprezentują państwu aktorzy Karolina Gibki i Jerzy Pal. Towarzyszyć im będzie oprawa muzyczna przygotowana przez Agatę Ziemirską, która zagra na skrzypcach i Tomasza Borucha, akompaniującego na gitarze.
Na kolejny z „Salonów Poezji”, tym razem poświęcony twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego pt. „…ta młodość… jedna była czysta” zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna. Spotkanie również będzie miało miejsce w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie w środę 29 października. Wiersze przeczytają Matylda Baczyńska i Piotr Chudziak.

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Zachęcamy do zapisywania się do Koła Miłośników Poezji do p. mgr Krystyny Gawdzińskiej. Zajęcie odbywają się w piątki o godz. 15:30 w sali 33.