ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w X edycji Olimpiady Przedsiębiorczości . Czeka na Was 10 indeksów SGH i jeszcze więcej indeksów Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Ponadto można zdobyć atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Zapisy do bieżącej edycji potrwają do 29 października br. u Pani prof. Marzeny Malec-Witek. Szczegóły dotyczące zapisów i danych wymaganych w zgłoszeniach na zawody znajdziecie  na stronie: www.olimpiada.edu.pl.

KONKURS WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH
Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w KONKURSIE WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH pn. „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Konkurs organizowany jest przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych z siedzibą w Warszawie. Kierowany jest  do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Nagrodami w konkursie są:
Nagroda za I miejsce – 3 laptopy odpowiednio dla uczestnika zespołu,
Nagroda za II miejsce – 3 tablety odpowiednio dla uczestnika zespołu,
Nagroda za III miejsce – 3 czytniki e-booków odpowiednio dla uczestnika zespołu,
Nagroda za IV miejsce – wyróżnienie.

Zgłoszenia należy kierować do Pani prof. Marzeny Malec-Witek do dnia 29 października 2014r.
Informacje na temat Konkursu publikowane są na stronie internetowej www.zus.pl/edukacja.