ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 20 maja 2014 roku po raz kolejny odbył się międzyszkolny konkurs poezji górskiej pod hasłem: "W górach jest wszystko, co kocham". Organizatorem tego wydarzenia był Zarząd Oddziału PTTK "Ziemi Tarnowskiej" w Tarnowie. Zadanie każdego z uczestników polegało na przygotowaniu dwóch utworów ocenionych przez jury pod względem ich prezentacji oraz zgodności z tematyką. 

Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy II EH Kinga Michoń, za której przygotowanie odpowiadała opiekunka Szkolnego Koła Miłośników Poezji p. mgr Krystyna Gawdzińska. Kinga zajęła pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, recytując wiersze: "Witajce kochane góry" - Jana Kasprowicza oraz "Widok ze Świnicy do Doliny Wierchcichej" - Kazimierza Przerwy-Tetmajera.
Gratulujemy.