ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

3 maja 2014 roku odbył się koncert finałowy XV Przeglądu Poezji i Pieśni Patriotycznej. Organizatorami byli: Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół - Świat Pracy" i powiat tarnowski.
Po dyplomy i nagrody udały się uczennice z Koła Miłośników Poezji i wraz z opiekunką mgr Krystyną Gawdzińską reprezentowały naszą szkołę: Dorota Mondel z II TE (wyróżnienie w kategorii recytatorskiej szkół ponadgimnazjalnych), Kinga Michoń z II EH (I miejsce w kategorii recytatorskiej szkół ponadgimnazjalnych) oraz Justyna Piątek z I TT (II miejsce w kategorii unstrumentalno - wokalnej szkół ponadgimnazjalnych).


Kinga i Justyna jako finalistki wystepowały na scenie. Kinga recytowała wiersz Tadeusza Różewicza pt. "Oblicze Ojczyzny", a Justyna zaśpiewała piosenkę Marka Grechuty pt. "Ojczyzna".
Zachęcamy wszystkich uczniów do pracy w zajęciach pozalekcyjnych Koła Miłośników Poezji, które prowadzi od lat mgr Krystyna Gawdzińska.