ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 25 marca 2014 roku odbyła się w naszej szkole III edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Rosyjskiego «Век живи, Век учись». W konkursie udział wzięli uczniowie klas liceum i technikum z obrębu miasta Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego.
Po przywitaniu uczestników wraz z opiekunami przez pana Dyrektora Jerzego Fereta oraz panią Wicedyrektor Mariannę Załogę uczniowie przystąpili do rozwiązywania zadań konkursowych. Test obejmował znajomość rozumienia tekstu ze słuchu, znajomość rozumienia tekstu pisanego, znajomość treści lektury „Mistrz i Małgorzta” Michała Bułhakowa.

W oczekiwaniu na wyniki uczestnicy wraz z opiekunami mogli spróbować wyrobów cukierniczych przygotowanych przez uczniów klas gastronomicznych pod nadzorem pani Barbary Jurczyk.
Zwycięzcy konkursu:
1 miejsce ex aequo zdobyły:
• Judyta Biedroń z III LO w Tarnowie
• Irena Esmund z III LO w Tarnowie
• Liliya Stankevych z ZSEG w Tarnowie
2 miejsce zdobyła:
• Justyna Chamowska z ZSEG w Tarnowie
3 miejsce zdobyła:
• Katarzyna Przydział z ZSP w Żabnie
Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez wydawnictwo WSiP oraz WSZ PWN. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy za udział w konkursie oraz nagrody pocieszenia ufundowane przez wydawnictwo WSiP oraz WSZ PWN.
Gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję konkursu już za rok:)