slajd2019

A A A

Dnia 4 marca 2014 r. odbył się w naszej szkole Międzyszkolny Konkurs Języka  Niemieckiego „Hören, lesen und zugleich verstehen”. Była to już szósta edycja tego konkursu, nad którym patronat objął Goethe Institut z Krakowa oraz wydawnictwo WSiP fundując atrakcyjne nagrody dla uczestników. W konkursie udział wzięli uczniowie zarówno techników z obrębu Miasta Tarnowa, jak też z powiatu tarnowskiego.

Po powitaniu wszystkich uczestników przez pana dyrektora J. Fereta i panią wicedyrektor Mariannę Załogę uczniowie przystąpili do rozwiązywania testu. Po zakończeniu zaprezentowany został film o kulturze i zwyczajach niemieckich, a w oczekiwaniu na wyniki konkursu uczestnicy wraz z opiekunami mogli spróbować wyrobów cukierniczych przygotowanych przez uczniów klas gastronomicznych pod nadzorem pani B. Jurczyk, pani E. Teper i pani A. Jarzwiec.
Zwycięzcy konkursu:
I miejsce: Karolina Trytko kl. ITM ZSEG
II miejsce: Katarzyna Kot kl. ITE ZSEG
III miejsce: Aneta Prędota kl. II TE ZSEG
Osoby wyróżnione:
Jakub Lewicki ZST
Łukasz Zakrzewski ZST
Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję.
Organizatorzy: prof. Renata Wróbel i prof. Katarzyna Curyło