slajd2019

A A A

W dniu 26 lutego br odbyła się II edycja Konkursu Języka Angielskiego i Kultury Krajów Anglojęzycznych dla klas III gimnazjów Tarnowa i powiatu tarnowskiego przygotowana i przeprowadzona przez nauczycieli języka angielskiego: Annę Srebro, Justynę Romańską oraz Pawła Wojewodę Zadania konkursowe obejmowały test leksykalno-gramatyczny oraz test wiedzy o krajach anglojęzycznych. Zwycięzcy konkursu:
1 miejsce Adrianna Walaszek z Gimnazjum nr 11 w Tarnowie
2 miejsce Wioletta Podraza z Gimnazjum w Lubczy
3 miejsce Dominik Wantuch z ZSO nr 4 w Tarnowie
4 miejsce Patryk Młyński z ZSO nr 4 w Tarnowie
Zwycięzcy otrzymali nagrody ufundowane przez wydawnictwo Macmillan oraz Księgarnię Greenbooks a pozostali uczestnicy certyfikaty i nagrody pocieszenia. Gratulujemy i zapraszamy na kolejna edycję :)