ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Uprzejmie informujemy, że Szkolna Giełda Papierów Wartościowych wspólnie z Domem Maklerskim BDM S.A. oddział w Tarnowie oraz Domem Inwestycyjnym XELION Sp. z o.o. oddział w Tarnowie - organizuje Międzyszkolny Konkurs Menedżerski kierowany do uczniów szkół średnich miasta Tarnowa i okolic.
Do udziału w konkursie zapraszamy 2-osobowe zespoły uczniów.

Konkurs składał się będzie z 2 etapów:
Etap I – Praca pisemna - Esej  pt. „Milion w Portfelu” – jak dzisiaj zainwestować pieniądze na  rynku      kapitałowym?  - ten etap kończy się 21 marca 2014 roku.
Etap II – Finał - Gra inwestycyjna, polegająca na sprawdzeniu umiejętności podejmowania decyzji inwestycyjnych w zmieniających się warunkach rynkowych – 8 kwietnia 2014 roku.
Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie konkursu, który dostępny jest na stronie  http://gielda.wix.com/szkolnagieldatarnow#!regulamin-konkursu/ct68. Chętni do udziału w konkursie mogą wysłać swoje zgłoszenie mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście u opiekunki SGPW Pani prof. Marzeny Malec-Witek.
Zachęcamy wszystkich uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie i polubienia strony giełdy na facebooku https://www.facebook.com/szkolnagieldatarnow. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.