ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

Dnia 18 stycznia 2014 r. odbyła się zabawa choinkowa dla dzieci pracowników naszej szkoły. Przybyło około 30 dzieci. Najpierw wszyscy oglądnęli bajkę pt.: „Czerwony kapturek” w wykonaniu uczniów 1 TZ, którzy znakomicie wcielili się w grane postacie. Po przedstawieniu dzieciaki wzięły udział w różnych zabawach i quizach przygotowanych specjalnie na tę okazję, a za odgadnięte zagadki można było otrzymać słodycze i inne nagrody.

 

Nie zabrakło oczywiście pysznych łakoci, przygotowanych przez klasy gastronomiczne. Na koniec zawitał do nas nieco spóźniony gość, ale zawsze mile widziany - Święty Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci prezentami. Dzieci w podziękowaniu prezentowały różne wierszyki, śpiewały kolędy – niejednokrotnie z udziałem rodziców, którzy mogli popisać się swoimi zdolnościami wokalnymi i znajomością języków obcych (były wersje kolęd anglojęzyczne i niemieckojęzyczne) , a nawet mogliśmy usłyszeć kolędę, w wykonaniu instrumentalnym.  
Wszystkie dzieciaki świetnie się bawiły i zaprosiły Świętego Mikołaja za rok - mamy nadzieję, że dotrzyma obietnicy i nas odwiedzi :).