ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniach 29.11, 2.12 oraz 5.12.2013 r. uczniowie z klasy I EH przeprowadzili kiermasz kartek i ozdób bożonarodzeniowych przygotowanych przez młodzież i nauczycieli naszej szkoły. Dochód z kiermaszu przeznaczono na zakup artykułów spożywczych oraz środków czystości dla dzieci i matek z Domu Samotnej Matki w Tarnowie. Dom Samotnej Matki swoją pomocą obejmuje kobiety, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej i nie mogą samodzielnie funkcjonować w społeczeństwie. Wszelką pomoc znajdują w nim kobiety spodziewające się dziecka jak również takie, które na skutek przemocy w rodzinie nie mogą przebywać we własnym domu. Miejsce to zapewnia bezpieczeństwo i pozwala na nowo wyznaczyć sobie wartości i cele w życiu. Samotne matki z dziećmi zostają tutaj otoczone szeroką kompleksową opieką.
Młodzież naszej szkoły już 11 raz (od 2003r.) w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia odwiedza podopieczne DSM, przekazując mikołajkowo-świąteczne prezenty. Zakupione z tegorocznej zbiórki artykuły zostały przekazane przez młodzież z klasy I EH z wychowawcą podczas wizyty w Domu Samotnej Matki w dniu 12.12.2013 r.

GALERIA