ekonomista rachunkowosc zywienie hotelarz
kucharz cukiernik obsluga
A A A

W dniu 4 grudnia 2013, z okazji Święta Szkoły, odbył się Konkurs Wiedzy o Historii i Kulturze Krajów Anglojęzycznych, zorganizowany przez nauczycieli języka angielskiego: Pawła Wojewodę oraz Annę Srebro. Konkurs miał miejsce w sali 208 w godzinach od 11.15 do 12.50. W konkursie wzięło udział 11 uczniów z klas I, II, i III (według listy) wyłonionych w pisemnych eliminacjach. Każdy z uczestników miał za zadanie odpowiedzieć na 10 pytań z wiedzy o historii i kulturze krajów anglojęzycznych – pytania miały postać ustną (zadawane przez prowadzących) lub multimedialną (prezentacja Power Point). Po serii 10 pytań i dogrywce wyłoniono zwycięzców:
1 miejsce – Dorota Mondel,  kl. 2 TE (19 pkt)
2 miejsce – Martyna Wójtowicz, kl. 2 TM (18 pkt.)
3 miejsce – Kinga Grajdura, kl. 3 TM (17 pkt.)
4 miejsce – Klaudia Kaczor, kl. 2 TM (16 pkt.)
Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Wydawnictwo Macmillan oraz dyplomy a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia również ufundowane przez Wydawnictwo Macmillan. W roli publiczności wystąpiły klasy 2 TM oraz 1 TE.